Bieżące utrzymanie czystych podłóg to najtańasze rozwiązanie.

Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że stałe i niskie koszty sprzątania są znacznie lepsze, niż te sporadyczne i duże. Dlatego tak dobrze jest skorzystać z naszego Programu Pielęgnacji Podłóg i zagwarantować sobie profesjonalnie zabezpieczone posadzki.

Program pielęgnacji i konserwacji podłóg.

Program ten stworzyliśmy z myślą o naszych klientach, którzy świadomie podchodzą do tematu dbania o posadzki i którym zależy na minimalizacji kosztów utrzymania czystości. Cały proces jest wyjątkowo prosty i składa się z trzech kroków: 

1. Mycie Próbne

Pierwszym krokiem jest wykonanie mycia próbnego, we wskazanym przez Ciebie miejscu. Jest to usługa Całkowicie Bezpłatna. Dzięki niej będziemy mogli przygotować dla Ciebie szczegółową ofertę.

2. Realizacja

Gdy zdecydujesz się na naszą propozycję, zajmiemy się gruntowny doczyszczeniem i profesjonalnym zabezpieczeniem posadzek w Twojej firmie. Dzięki temu podłoga będzie lśniąca przez długi czas.

3. Efekt na lata

Regularne dbanie o posadzki sprawi, że koszty jej późniejszego czyszczenia będą znikome, a Twoja firma będzie zawsze prezentowała się profesjonalnie – w oczach klientów i pracowników.

Umów już teraz Bezpłatny test doczyszczania Posadzki i oszczędź 40% kosztów!

  • Krótkie terminy.
  • Sprawna realizacja.
  • Szybka wycena.

Dlaczego aż 40%?

Regularne dbanie o posadzki z wykorzystaniem profesjonalnych, przeznaczonych tylko do tego środków, pozwala zachować zarówno czystość jak i niskie koszty sprzątanie.

 

Paradoksalnie, częstsze sprzątanie = niskie koszty utrzymania czystości.

Dlaczego tylko w Partner Cleaner oszczędzisz minimum 40%?

  • Regularne czyszczenie przebiega szybko i sprawnie, więc mamy niższe koszty.
  • Nie ma potrzeby szorowania i doczyszczania pojedynczych miejsc, które silnie zużywa środki i sprzęt.
  • Dzięki stałej umowie z Tobą, my mamy stały dochód, a w zamian oferujemy Ci znacznie niższe ceny,
  • Nasze umowy partnerskie z dostawcami gwarantują nam znacznie niższe ceny profesjonalnych środków, niż mają inne firmy.
  • Nasz biznes zbudowaliśmy na długofalowej współpracy i wiemy, że to z czasem procentuje. Dlatego dbamy o relacje i nie boimy się oferować korzystnych cen.

Gdzie czyścimy posadzki?

Choć pochodzimy z Tychów, to dbamy o czystość firm naszych Partnerów na terenie Śląska. Zwykle dojeżdżamy do 50 km od Katowic, ale bywa i tak, że jeździmy znacznie dalej – wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

Zamów niezobowiązującą wycenę i spytaj nas o wszystko, o co zechcesz.

Zaufali nam:

Zaufali nam:

Co sprawia, że to nas wybierają?

Podobno naszą największą zaletą jest szybki i zawsze miły kontakt, a nasi pracownicy w trakcie sprzątania zachowują się jak w muzeum.

Naszym celem zawsze było takie wykonywanie naszej pracy, aby wszystkim w koło pracowało się przyjemniej, a przez to efektywniej. Cieszymy się, gdy możemy zadbać o tak ważną przestrzeń w życiu naszych partnerów i ich pracowników, ponieważ w pracy nieraz spędzają tyle czasu, co w domu.

To dla nas najważniejsze. Dlatego nasi klienci zostają z nami na lata i często traktują jak część swojego zespołu – to dla nas dodatkowa satysfakcja.

Nie czekaj już dłużej!

Umów Bezpłatny i szybki test doczyszczania Twojej posadzki. Przekonaj się, że praca z nami to czysta przyjemność!

lub zadzwoń do nas:
792 009 616