Renowacja posadzek kamiennych

Czy marzysz, by Twoi bliscy lub klienci, stąpając po posadzkach kamiennych, mogli zobaczyć w nich swoje odbicie? Możemy sprawić, że poczują się jak w Luwrze ♥️

Jak przywrócić lśniące posadzki?

Renowacja czyli odnowienie posadzki kamiennej polega na uzyskaniu głębokiego, lustrzanego połysku na, zniszczonej pod wpływem użytkowania, podłodze.

Najczęściej są to posadzki z kamienia naturalnego – marmuru lub granitu. Codzienne użytkowanie naraża ją na działanie wielu szkodliwych czynników – pisaku i soli, wnoszonych na obuwiu, a także różnych płynów, używanych do mycia posadzki.

Wierzchnia warstwa posadzki ściera się i matowieje. Przez to staje się bardziej podatna na zarysowania i łatwiej o ubytki. Dzięki renowacji posadzka często wygląda lepiej niż gdyby była nowa (nowe płytki bardzo rzadko są polerowane na wysoki połysk).
Nasza renowacja zawsze zachwyca!
Sprawdź nas koniecznie.

Z nami, to może być proste i przyjemne! Zobacz:

  • Wyniesiemy i zabezpieczymy wszystkie elementy znajdujące się na posadzce,
  • Usuniemy nagromadzony brud, by sprawdzić ewentualne uszkodzenia,
  • Wyszlifujemy posadzki przy pomocy wkładek z diamentowym materiałem ściernym, który wygładzi i wyrówna ich powierzchnię,
  • Wypolerujemy  posadzkę, aby pozbyć się płytkich rys i uzyskać lustrzany połysk,
  • Przeprowadzimy „krystalizację kamienia” do której wykorzystujemy wyjątkowo drobny materiał ścierny oraz profesjonalny proszek polerski.

Gdzie pracujemy?

Choć pochodzimy z Tychów, to polerowaniem posadzek kamiennych zajmujemy się na terenie Śląska. Zwykle dojeżdżamy do 50 km od Katowic, ale bywa i tak, że jeździmy znacznie dalej – wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

Zamów niezobowiązującą wycenę i spytaj nas o wszystko.

Skorzystaj z naszych usług i oszczędź nawet do 25% kosztów sprzątania.

  • Ekspresowa wycena,
  • Wszystko przygotujemy i posprzątamy po naszej pracy,
  • Sprawimy, że zobaczysz w posadzce Twoje własne odbicie 🙂

Co sprawia, że to nas wybierają?

Podobno naszą największą zaletą jest szybki i zawsze miły kontakt, a nasi pracownicy w trakcie pracy zachowują się jak w muzeum.

Zawsze przygotowujemy miejsce pracy (zabezpieczamy wszystko, aby podczas pracy nic nie zostało zabrudzone ani uszkodzone) oraz sprzątamy po sobie, tak by efekt naszej pracy był dla Ciebie natychmiast widoczny.

To dla nas najważniejsze. Dlatego nasi klienci zostają z nami na lata.

Zadzwoń teraz!

Przekonasz się, że praca z nami to czysta przyjemność 🙂

Marcin Gosztyła – właściciel.
lub zadzwoń do mnie: 792 009 616