Zyskaj komfort dla Ciebie i Twoich pracowników

Czy wiesz, że pracując w czystym otoczeniu, jesteśmy bardziej wydajni i czujemy się bardziej odprężeni? Sprzątanie to obowiązek, który dla wszystkich stanowi wyzwanie. Pozwól, że Ci pomożemy.

Bieżące utrzymanie czystości

świadczymy m.in. dla:

Oferujemy usługi

 dla małych i dużych firm:

Sprzątanie biura.

Zaraz po domu, biura w pracy są dla nas drugim miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu – niech to będzie miłe i w czystym otoczeniu. Każdego dnia dbamy o czystość i higienę w kilkudziesięciu biurach naszych klientów.

Jak możemy Ci pomóc?

Dbając o profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa nie można zapomnieć o odpowiednim przygotowaniu stanowisk pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czyste i zadbane biuro to nadal wizytówka firmy – zarówno w oczach klientów jak i pracowników.

Co robimy najczęściej:

 • Odkurzamy i myjemy podłogi,
 • Wycieramy z kurzy wszystko, co się da 🙂
 • Potrafimy delikatnie umyć monitory,
 • Myjemy okna tak, by nie było widać szyby,
 • Sprzątamy na błysk kuchnię i toalety.

Wykonujemy wszystkie prace, które są niezbędne by w Twoim biurze panowała czystość. Zamów szybką, bezpłatną wycenę i przekonaj się, że warto z nami pracować.

Sprzątanie placówek medycznych.

Każdego dnia pacjenci odwiedzają szpitale i , przychodnie wierząc, że otrzymają pomoc. My dbamy o to by wokół siebie mieli czysto i schludnie. Zarówno pacjenci jak i personel medyczny.

Nasz personel pracuje zawsze w estetycznych ubraniach firmowych i jest wyposażony w niezbędne i profesjonalne narzędzia pracy, a prace nadzoruje koordynator. Placówki medyczne sprzątamy od wielu lat, dzięki czemu mamy wypracowane skuteczne standardy – sprzątamy sprawnie i skutecznie.

Co czyścimy najczęściej:

 • Zamiatamy oraz myjemy podłogi na mokro środkiem silnie dezynfekującym,
 • Opróżniamy koszy i zmieniamy workina śmieci,
 • Sprzątamy i odkażamy windę,
 • Dezynfekujemy przy użyciu specjalnej chemii wszystkie istotne miejsca, takie jak: podłogi, kontuary, klamki, telefony, blaty, krzesła, poczekalnię, wskazany sprzęt medyczny, komputery, oraz inne wskazane miejsca.
 • Zaplecze socjalne i wiele innych

Podchodzimy do naszych obowiązków bardzo odpowiedzialnie, a niemalże zerowa rotacja pracowników w naszej firmie to dowód naszego wspólnego zaangażowania w naszą pracę. Dla Twojej placówki to gwarancja dobrze wykonanej pracy oraz miłego kontaktu z nami.

Czyszczenie i konserwacja posadzek.

Doczyszczamy posadzki do jej naturalnej powierzchni usuwając stare powłoki zabezpieczające oraz stare zabrudzenia Usługę wykonujemy na wszystkich wodoodpornych, twardych i elastycznych podłogach tj. posadzki betonowe, gresowe, żywiczne czy PCV.

Posadzki są elementem budynków i obiektów, które szczególnie przykuwają uwagę ludzi. Podejmując się ich doczyszczania zadbamy nie tylko o finalny efekt, ale także jego długotrwałość – sprzątamy lepiej.

Doczyszczanie posadzki składa się z kilku etapów:

• Czyszczenie posadzki (zamiatanie lub odkurzanie),
• W zależności od zabrudzeń dobór odpowiedniego środka chemicznego
• Kilkukrotne szorowanie maszynowe,
• Neutralizacja polegająca na zmyciu wodą z dodatkiem odpowiedniego środka chemicznego.

W zależności od rodzaju oraz przeznaczenia obiektu, posadzki narażone są na oddziaływanie wielu czynników (środki chemiczne, plamy po olejach, smarach, ślady po wózkach widłowych czy wzmożony ruch pieszych).
Czynniki te negatywnie wpływają nie tylko na wygląd posadzki ale przede wszystkim na jej trwałość i wytrzymałość. Dzięki odpowiedniemu utrzymaniu posadzek w czystości nie tylko wydłużamy ich okres eksploatacji, ale również w znaczącym stopniu poprawiamy bezpieczeństwo i higienę pracy.

Pranie wykładzin obiektowych.

Skutecznie wyczyścimy każdą wykładzinę, chodnik i dywan w Twojej firmie. Stosujemy techniki i preparaty dzięki którym czas schnięcia wynosi zaledwie kilkadziesiąt minut, a silna chemia skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, pozostawiając przyjemny i delikatny zapach świeżości.

Wykładziny dywanowe są wyjątkowo narażone na zabrudzenia, które z biegiem czasu stają się bardzo głębokie, widoczne i trudne do usunięcia. Zwłaszcza w miejscach takich jak hotele, centra handlowe, luksusowe salony i biura.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu wyposażeniu (w najnowsze rozwiązania techniczne) jesteśmy w stanie usunąć niemalże wszystkie, najcięższe nawet zabrudzenia. Każdego dnia sprawiamy, że małe i duże powierzchnie odzyskują dawny, piękny wygląd i czystość.

Zaufały nam już dziesiątki firm.

Partner Cleaner to nie tylko nazwa firmy, ale przede wszystkim obietnica tego, że będziemy prawdziwym partnerem, na którym możesz polegać. Zbieramy doświadczenie o do wielu lat i radzimy sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami po to, by nasi klienci mogli skupić się na biznesie.

Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się, jak wielki komfort możesz zyskać.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Nasi pracownicy jeszcze nigdy nie spowodowali żadnej szkody podczas pracy. A gdyby jednak się tak zdarzyło, to jesteśmy przygotowani i posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 mln zł.

SPRAWDZONY ZESPÓŁ

Jesteśmy zgranym od lat zespołem, dzięki czemu działamy sprawnie i szybko. Nawet nas nie zauważysz, ale efekt naszej pracy zobaczysz każdego dnia 🙂

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Dostosowujemy godziny naszej pracy tak, aby nie przeszkadzać Tobie i Twoim pracownikom. Z drugiej strony pracujemy zawsze wtedy, gdy trzeba – jak Batman.

ANGAŻUJEMY SIĘ

Każda współpraca jest dla nas nową relacją, o którą dbamy ponieważ się w nią angażujemy. Dzięki temu zawsze możesz na nas liczyć.

JESTEŚMY RZETELNI

Wykonujemy swoje obowiązki sumiennie i zawsze na czas. Potrafimy też dochować tajemnicy, więc będziesz czuł się bezpiecznie.

JESTEŚMY DLA CIEBIE

Jeśli potraktujesz nas jak część własnego zespołu, będzie nam bardzo miło. Dzięki temu nasza współpraca będzie jeszcze przyjemniejsza a Ty zyskasz większy komfort.

Przekonaliśmy Cię?

 

Więc nie czekaj dłużej! Dołącz do grona firm, które nam zaufały i ciesz się nie tylko czystym miejscem pracy, ale także komfortem Twoim i Twoich pracowników.

Sprawdź nas!

Nasi klienci chętnie wystawiają nam rekomendacje, więc się nimi dzielimy:

Partner Cleaner.

Sprzątamy najlepiej.

Czy wiesz dlaczego sprzątamy najlepiej? Dlatego, że dokładnie poznajemy przestrzeń, zanim przygotujemy ofertę. Podchodzimy do tematu odpowiedzialnie już od pierwszego kontaktu i precyzyjnie określamy zakres naszej pracy.

Dzięki temu nie musisz bać się ukrytych kosztów, a my pokażemy Ci w ofercie wszystkie koszty, które się na nią składają. W tym zysk firmy – tak, aż tacy transparentni jesteśmy. Twoje zaufanie jest dla nas bardzo ważne.

 • Wypełnij formularz,
 • Przekaż nam najważniejsze informacje
 • Po oględzinach lokalu otrzymasz od nas szczegółową i wiążącą ofertę.

Jeśli zależy Ci na rzetelności, skontaktuj się z nami już teraz.

Wypełnij formularz