Jesteśmy Partner Cleaner. Chcesz poznać nas lepiej?

Na co dzień sprzątamy, ale gdy nikt nie patrzy zamieniamy się w zwykłych ludzi i prowadzimy spokojne życie. Staramy się zachować równowagę i dbamy o otaczający nas świat - zawodowo i prywatnie. Taki jest Partner Cleaner.

Partner Cleaner to firma sprzątająca – działamy na Śląsku i okolicach, nieprzerwanie od 2014 roku. Od tego czasu staramy się nie tylko sumiennie realizować powierzone nam obowiązki związane z utrzymaniem czystości. Lubimy pomagać, dzielić się naszą wiedzą z innymi i edukować.  Dlatego prowadzimy firmowy blog, w którym każdy znajdzie porady dotyczące sprytnego sprzątania domowymi sposobami.

Dbamy również o ekologię.
Wierzymy, że naszym obowiązkiem jest pozostawienie naszej planety czystszej, niż ją zastaliśmy, dlatego . Dlatego tam, gdzie to możliwe, korzystamy z ekologicznych środków i do tego zachęcamy innych. Uczestniczymy w akcjach ekologicznych i wspieramy promocję takiego stylu życia.

Nasza praca.
Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych usług sprzątania wszystkich powierzchni. Doświadczenie oraz dobra organizacja pracy umożliwiają nam oferować atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższego poziomu świadczonych usług.

Nasz Zespół.
Dobór odpowiednich, dobrze zmotywowanych pracowników oraz systematyczna kontrola wszystkich sprzątanych obiektów, profesjonalna baza sprzętowa oraz wiedza z zakresu stosowania profesjonalnej chemii to dla nas kluczowe aspekty budowy i rozwoju naszej firmy.