W skrócie:

Pomimo, że historia okien liczy sobie sporo ponad 1000 lat, to jednak pewne problemy dla każdego pokolenia pozostają niezmienne. Co jakiś czas, każdy człowiek staje przed tym samym wyzwaniem – czym umyć okna, aby nie tylko były czyste, ale lśniły, błyszczały, a co najważniejsze – były wolne od smug. Pomimo tego, że obecnie na rynku mamy dostępnych wiele detergentów, super-środków, a nawet czarodziejskich spryskiwaczy, rozwiązanie tego problemu wcale nie jest takie oczywiste. Na szczęście, my je znamy.

 

Nie tędy droga!

Oczywiście możemy już teraz zamknąć temat i napisać – idź do sklepu, wydaj 70 zł na kilka preparatów z górnej półki i masz 75% szans, że nie będzie smug. Mogli byśmy napisać także – zamów mycie okien w profesjonalnej firmie (to my!) i kolejny – już drugi – raz zamknąć temat. Ale to nie w naszym stylu 🙂 My żyjemy po to, by dawać sensowne rozwiązania, które pozwolą Ci sprzątać SPRYTNIE – czyli skutecznie i tanio. Dlaczego to robimy? Ponieważ posiadamy wiedzę, doświadczenie, ale przede wszystkim – bo możemy 🙂

 

To jak właściwie jest z tym myciem?

Mycie okien to nie tylko dobór odpowiednich środków i techniki, ale także konieczność zwrócenia uwagi na warunki atmosferyczne. Czy chcesz dowiedzieć się, jak myc okna w mróz lub w upalne dni, aby ich nie uszkodzić? Jak przygotować się do pracy oraz w jakiej kolejności myć poszczególne fragmenty okna? Jak to robić, aby praca szła sprawnie i sprawiała Ci przyjemność, a nie była źródłem frustracji? O tym wszystkim opowiadamy w kolejnym odcinku naszego kanału na YouTube – „Jak Marcin pozamiatał?”. Zapraszam do oglądania:

Marcin Gosztyła

O autorze: Marcin Gosztyła

Na co dzień jestem przedsiębiorcą. Prowadzę profesjonalną firmę sprzątającą Partner Cleaner. Każdego dnia, wraz z naszym zespołem, dbamy o to, by nasi klienci mieli wokół siebie czysto i przyjemnie. Poza pracą edukuje i doradzam w zakresie samodzielnego sprzątania na moim kanale YouTube Jak Marcin Pozamiatał?" oraz na Firmowym blogu. Zapraszam do poznania nas lepiej :)