W skrócie:

Średnio co 16 sekund, ktoś na świecie przypala garnek do tego stopnia, że postanawia go wyrzucić. Dlaczego tak się dzieje? Najczęściej dlatego, że ludzie nie znają najbardziej podstawowych i zarazem skutecznych sposobów na doczyszczenie przypalonych garnków. Jak zatem wyczyścić przypalony garnek – w dodatku używając do tego w 100% ekologicznych środków?

 

Początki były trudne

Dość długo nosiłem się z zamiarem zweryfikowania kilku starych przepisów na błyszczące garnki oraz dziwnych, miejskich legend o nieusuwalnej spaleniźnie. Podjąłem nawet temat mrożącej krew w żyłach historii o tak przypalonym mleku, że korozja pochłonęła garnek a spalone mleko nadal zostało i zachowało pierwotny kształt. W ostatnim przypadku jednak odpuściłem – wszystkie garnki mam ze stali nierdzewnej, więc mógłbym się nie doczekać 🙂

Jak zatem przygotować się do eksperymentu? Skąd wziąć przypalone garnki, na których będę mógł przetestować wszystkie ze znanych mi sposobów na pozbycie się problemu?

 

Potrzebna była szybka decyzja

I podjąłem decyzję, że… sfajczę totalnie…, zjaram…, osmalę i uwędzę aż 4 garnki!

Wszystko po to, by moje badania nad najskuteczniejszą metodą usuwania spalenizny były obiektywne. Jakie są efekty mojej pracy? Tego dowiecie się juz z kolejnego odcinka „Jak Marcin Pozamiatał”:

Marcin Gosztyła

O autorze: Marcin Gosztyła

Na co dzień jestem przedsiębiorcą. Prowadzę profesjonalną firmę sprzątającą Partner Cleaner. Każdego dnia, wraz z naszym zespołem, dbamy o to, by nasi klienci mieli wokół siebie czysto i przyjemnie. Poza pracą edukuje i doradzam w zakresie samodzielnego sprzątania na moim kanale YouTube Jak Marcin Pozamiatał?" oraz na Firmowym blogu. Zapraszam do poznania nas lepiej :)