W skrócie:

Jak często przechodzisz koło swojej ulubionej sofy i myślisz „Przydałoby się ją wyprać”, po czym zapominasz i nic się nie zmienia? A może tapicerka w Twoim samochodzie doświadcza podobnych sytuacji? Jakoś tak się dzieje, że często myślimy o porządnym wyszorowaniu kanapy, dywanu czy tapicerki samochodowej, ale nie wiemy jak się do tego zabrać, a specjaliści często bywają kosztowni. Dlatego postanowiliśmy poświęcić cały odcinek naszego kanału #Jak Marcin Pozamiatał?, by pokazać Wam jak za równowartość średniej pizzy wyczyścić nie tylko jedną kanapę, ale także drugą, dywan i całą tapicerkę w samochodzie.

 

Tylko dla profesjonalistów?

Wielu osobom mogłoby się wydawać, profesjonalnie może wyczyścić dywan wyłącznie profesjonalista (np. nasza firma – Partner Cleaner), czyli osoba której trzeba za pracę zapłacić. Czasem nie mało. Do tego dochodzi konieczność posiadania równie profesjonalnego odkurzacza piorącego (groźnie nazywanego „ekstraktorem”), który kosztuje kilka tysięcy zł i jego zakup raczej nie wchodzi w grę. Ponadto potrzebne są jeszcze odpowiednie środki czyszczące, bo przecież nie można takiego ekstraktora zalać Ludwikiem, czy innym popularnym detergentem. Co zatem zrobić, aby zapewnić sobie czyste kanapy, sofy, dywany i tapicerkę w samochodzie?

 

Co do tego ma średnia pizza?

Otóż ma tyle, że za jej równowartość możesz zapewnić sobie profesjonalne czyszczenie dywanów, kanap, tapicerki samochodowej. I nie mam tu na myśli jedynie samego odkurzacza piorącego, ale także niezbędne detergenty. Jedyne, czego jeszcze w całej tej układance brakuje, to wiedza jak to wszystko zrobić? Jak obsługiwać taki odkurzacz, jakie detergenty wybrać i skąd wytrzasnąć taki ekstraktor. Wiele pytań i jedna odpowiedź – całą tę wiedzę przekaże Ci w kolejnym odcinku naszego kanału „Jak Marcin Pozamiatał?” na YouTube. A sam odcinek, możesz obejrzeć poniżej:

 

 

Marcin Gosztyła

O autorze: Marcin Gosztyła

Na co dzień jestem przedsiębiorcą. Prowadzę profesjonalną firmę sprzątającą Partner Cleaner. Każdego dnia, wraz z naszym zespołem, dbamy o to, by nasi klienci mieli wokół siebie czysto i przyjemnie. Poza pracą edukuje i doradzam w zakresie samodzielnego sprzątania na moim kanale YouTube Jak Marcin Pozamiatał?" oraz na Firmowym blogu. Zapraszam do poznania nas lepiej :)