Okna jak i przeszklenia powinno się myć dwa razy w ciągu roku. Niektórzy myją częściej, niektórzy rzadziej, wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz progu akceptacji brudu danej osoby lub klienta.

My, jako firma sprzątająca Partner Cleaner, wszystkim swoim klientom zalecamy mycie okien dwa razy w ciągu roku. Nie za często, nie za rzadko, tak w sam raz:) Mycie przeszkleń rozpoczęliśmy od przygotowania wszystkich niezbędnych narzędzi pracy – wiadra z wodą, mopy, ścierki, ręczniki papierowe.

Przygotowaliśmy mieszankę roboczą do mycia okien, rozłożyliśmy rusztowanie i zabraliśmy się do roboty:) W przygotowanym materiale zaprezentowałem dwie podstawowe metody mycia okien i przeszkleń – ściąganie z góry na dół oraz mycie przeszklenia jednym pociągnięciem ściągaczki, nie odrywając gumy od okna. Pokazałem również jak prawidłowo usunąć zaciek – jeśli zostanie nam na szybie po skończonym myciu.

W międzyczasie zaprezentowałem pewnego czerwonego potwora. Jeśli jesteście ciekawi o czym mowa i jak owy potwór się prezentował to  zapraszam do obejrzenia przygotowanego materiału Niech czystość będzie z Wami ! 😉

Przedświąteczne czyszczenie posadzek PCV – Centrum Medyczne w Tychach

admin

O autorze: admin