Sprzątanie mieszkań

Wszyscy wiemy, że jedynie w czystym i zadbanym domu możemy odpowiednio się zrelaksować i wypocząć. Żyjemy w czasach, w których każdy z nas jest zabiegany i zapracowany.

A gdy już uda nam się znaleźć wolną chwilę, to staramy się ją poświęcić dla najbliższych lub realizacji naszych pasji. Firma sprzątająca Partner Cleaner wyręczy Cię w codziennych obowiązkach dotyczących utrzymania czystości w twoim domu.

Wielu z nas marzy, aby po ciężkim dniu pracy wrócić do czystego i pachnącego mieszkania. Z naszą pomocą mieszkanie będzie lśniło jak nowe – wszystko zostanie dokładnie poukładane, odkurzone i wytarte, a wszystko to, gdy Ty będziesz zajmował się innymi, ważniejszymi sprawami.

Posprzątamy po remontach, urodzinach – zaopiekujemy się twoim mieszkaniem podczas twojej nieobecności.Stała opieka nad swoimi czterema kątami, niezależnie od tego ile metrów kwadratowych sobie liczy, jest ogromnym wyzwaniem.

Przede wszystkim wymaga sprawnego połączenia obowiązków zawodowych z domowymi. Dlatego też warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która będzie w stanie wziąć na siebie stałą odpowiedzialność za czystość i porządek.

Oferujemy sprzątanie okresowe i stałe. Dokładny zakres prac porządkowych ustalany jest z klientem i dostosowany do jego życzeń.
Dla klientów korzystających ze zlecenia stałego – oferujemy atrakcyjne rabaty.

Przykładowy zakres pracPOKOJE

odkurzanie wykładzin, dywanów mycie podłóg odpowiednimi środkami ścieranie kurzy z mebli, półek, parapetów, sprzętu RTV, mycie drzwi, lamp, framóg, listew przypodłogowych przecieranie roślin, odkurzanie i czyszczenie kaloryferów, grzejników czyszczenie żaluzji, rolet

ŁAZIENKA

mycie oraz usuwanie kamienia z armatury łazienkowej czyszczenie glazury łazienkowej mycie/ dezynfekcja toalet z wykorzystaniem specjalistycznych środków mycie umywalki, wanny, brodzika, kabiny prysznicowej czyszczenie pojemników na mydło, papier toaletowy wycieranie kurzy z półek, frontów szafek mycie podłogi

KUCHNIA

mycie blatów, mycie frontów szafek, półek kuchennych czyszczenie zlewu, płyty palnikowej odkurzanie i mycie podłogi

Dodatkowe usługi

mycie okien mycie naczyń pranie dywanów, pranie tapicerki meblowej, uporządkowanie piwnicy, garażu sprzątanie po remoncie opieka nad domem pod nieobecność właściciela oraz inne prace na życzenie klienta